Adana Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Adana Diyarbakır arası kaç km, Adana Diyarbakır arası kaç saat, Adana Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?, Adana Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?, Adana Diyarbakır Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Adana Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar? ile Adana Diyarbakır arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Adana - Diyarbakır Arası

Araba Süresi: 6 saat 58 dakika 
Araba Mesafesi: 552 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 14 dakika 
Otobüs Mesafesi: 552 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 50 dakika 
Yürüme Mesafesi: 108 saat - 524 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 22 

Adana Diyarbakır Arası Kaç Km?

Adana - Diyarbakır arası 552 kilometre'dir.


Adana Diyarbakır Arabayla Kaç Saat?

Adana Diyarbakır arası araba ile 6 saat 58 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Adana Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar?

Adana Diyarbakır arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 552 kilometre mesafede 35.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1292 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 30.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1185 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 509 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Adana Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?

Adana Diyarbakır arası otobüs ile 7 saat 50 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Adana Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Adana Diyarbakır arası uçak ile 1 saat 14 dakika sürer.


Adana ile Diyarbakır Hakkında Genel Bilgiler

Adana, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. İlin yüzölçümü 13.844 km2dir. Adana'nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova'nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 6,33 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. İlin yüzölçümü 15.168 km²'dir. Valiliğin denizden yüksekliği 660 m'dir.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -