Ardahan Afyonkarahisar Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Ardahan Afyonkarahisar arası kaç km, Ardahan Afyonkarahisar arası kaç saat, Ardahan Afyonkarahisar Uçakla Kaç Saat?, Ardahan Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?, Ardahan Afyonkarahisar Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Ardahan Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar? ile Ardahan Afyonkarahisar arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Ardahan - Afyonkarahisar Arası

Araba Süresi: 16 saat 37 dakika 
Araba Mesafesi: 1366 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1366 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 270 saat - 1.325 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Ardahan Afyonkarahisar Arası Kaç Km?

Ardahan - Afyonkarahisar arası 1366 kilometre'dir.


Ardahan Afyonkarahisar Arabayla Kaç Saat?

Ardahan Afyonkarahisar arası araba ile 16 saat 37 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Ardahan Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar?

Ardahan Afyonkarahisar arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1366 kilometre mesafede 88.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 3197 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 75.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2931 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1258 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Ardahan Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?

Ardahan Afyonkarahisar arası otobüs ile 19 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Ardahan ile Afyonkarahisar Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir. Türkiye'deki en küçük il merkezidir. Ardahan Merkez ilçesinin güneyinde Göle, kuzeyinde Hanak, doğusunda Çıldır ve batısında Artvin'in Şavşat ilçesi yer almaktadır. Ardahan'da; kışları soğuk, yazları ılık, her mevsim yağışlı olan nemli orta enlem iklimidir.

Afyonkarahisar veya eski ve halk arasındaki ismiyle Afyon, aynı isimli ilin merkezidir. Mermercilik ve gıda sektöründe Türkiye içinde ve dışında isim yapmıştır. Şehrin Afyon olan ismi, 2005 yılında Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir. Termal Turizm Alanı olarak ilan edilmiştir. Kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak bir step iklimi görülür.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -