Ardahan Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Ardahan Balıkesir arası kaç km, Ardahan Balıkesir arası kaç saat, Ardahan Balıkesir Uçakla Kaç Saat?, Ardahan Balıkesir Otobüsle Kaç Saat?, Ardahan Balıkesir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Ardahan Balıkesir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Ardahan Balıkesir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Ardahan - Balıkesir Arası

Araba Süresi: 18 saat 26 dakika 
Araba Mesafesi: 1609 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1609 kilometre 
Otobüs Süresi:  
Yürüme Mesafesi: 322 saat - 1.586 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Ardahan Balıkesir Arası Kaç Km?

Ardahan - Balıkesir arası 1609 kilometre'dir.


Ardahan Balıkesir Arabayla Kaç Saat?

Ardahan Balıkesir arası araba ile 18 saat 26 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Ardahan Balıkesir Arası Arabam Kaç Yakar?

Ardahan Balıkesir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1609 kilometre mesafede 104.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 3766 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 88.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 3452 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1481 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Ardahan Balıkesir Otobüsle Kaç Saat?

Ardahan Balıkesir arası otobüs ile sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Ardahan ile Balıkesir Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir. Türkiye'deki en küçük il merkezidir. Ardahan Merkez ilçesinin güneyinde Göle, kuzeyinde Hanak, doğusunda Çıldır ve batısında Artvin'in Şavşat ilçesi yer almaktadır. Ardahan'da; kışları soğuk, yazları ılık, her mevsim yağışlı olan nemli orta enlem iklimidir.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir. Türkiye'nin kuzeybatısında, hem Marmara Denizi'ne hem de Ege'ye kıyısı olan bir ildir. Balıkesir’de iklim çeşitlilik gösterir. Ege kıyılarında yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Marmara kıyılarında sıcak ve kurak, kışların oldukça sert geçtiği kara iklimi egemendir.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -