Ardahan Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Ardahan Burdur arası kaç km, Ardahan Burdur arası kaç saat, Ardahan Burdur Uçakla Kaç Saat?, Ardahan Burdur Otobüsle Kaç Saat?, Ardahan Burdur Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Ardahan Burdur Arası Arabam Kaç Yakar? ile Ardahan Burdur arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Ardahan - Burdur Arası

Araba Süresi: 17 saat 45 dakika 
Araba Mesafesi: 1426 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1426 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 284 saat - 1.395 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Ardahan Burdur Arası Kaç Km?

Ardahan - Burdur arası 1426 kilometre'dir.


Ardahan Burdur Arabayla Kaç Saat?

Ardahan Burdur arası araba ile 17 saat 45 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Ardahan Burdur Arası Arabam Kaç Yakar?

Ardahan Burdur arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1426 kilometre mesafede 92.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 3337 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 78.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 3059 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1313 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Ardahan Burdur Otobüsle Kaç Saat?

Ardahan Burdur arası otobüs ile 19 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Ardahan ile Burdur Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir. Türkiye'deki en küçük il merkezidir. Ardahan Merkez ilçesinin güneyinde Göle, kuzeyinde Hanak, doğusunda Çıldır ve batısında Artvin'in Şavşat ilçesi yer almaktadır. Ardahan'da; kışları soğuk, yazları ılık, her mevsim yağışlı olan nemli orta enlem iklimidir.

Burdur, Burdur ilinin merkez ilçesidir.Burdur ili, Akdeniz Bölgesi’nde Göller Yöresi adı verilen bölgede yer alır. İlin merkezinde aynı isimle anılan ve deniz seviyesinden 854 m yüksekte bulunan Burdur Gölü bulunmaktadır. Burdur güneyde Antalya, batıda Denizli, güneybatıda Muğla, doğu ve kuzeyinde Isparta ve Afyonkarahisar illeri ile komşudur. Burdur, Akdeniz Bölgesinde yer almasına rağmen kışları soğuk ve yağışlı, yazları sıcak ve kurak bir iklime sahiptir.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -