Ardahan Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Ardahan Çanakkale arası kaç km, Ardahan Çanakkale arası kaç saat, Ardahan Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Ardahan Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Ardahan Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Ardahan Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Ardahan Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Ardahan - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 20 saat 15 dakika 
Araba Mesafesi: 1760 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1760 kilometre 
Otobüs Süresi: 22 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 348 saat - 1.714 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Ardahan Çanakkale Arası Kaç Km?

Ardahan - Çanakkale arası 1760 kilometre'dir.


Ardahan Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Ardahan Çanakkale arası araba ile 20 saat 15 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Ardahan Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Ardahan Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1760 kilometre mesafede 114.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 4119 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 96.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 3776 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1620 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Ardahan Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Ardahan Çanakkale arası otobüs ile 22 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Ardahan ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir. Türkiye'deki en küçük il merkezidir. Ardahan Merkez ilçesinin güneyinde Göle, kuzeyinde Hanak, doğusunda Çıldır ve batısında Artvin'in Şavşat ilçesi yer almaktadır. Ardahan'da; kışları soğuk, yazları ılık, her mevsim yağışlı olan nemli orta enlem iklimidir.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır. Çanakkale’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi hem Asya hem de Avrupa kıtasında topraklarının olması ve de yine kendi ismini taşıyan bir boğaz ile ikiye bölünmüş olmasıdır. Çanakkale bölgesinde yazlar ılık, nemli, kurak ve açık ve kışlar uzun, soğuk, yağışlı, rüzgarlı ve parçalı bulutludur.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -