Ardahan Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Ardahan Hakkari arası kaç km, Ardahan Hakkari arası kaç saat, Ardahan Hakkari Uçakla Kaç Saat?, Ardahan Hakkari Otobüsle Kaç Saat?, Ardahan Hakkari Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Ardahan Hakkari Arası Arabam Kaç Yakar? ile Ardahan Hakkari arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Ardahan - Hakkari Arası

Araba Süresi: 8 saat 15 dakika 
Araba Mesafesi: 640 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 640 kilometre 
Otobüs Süresi: 10 saat 35 dakika 
Yürüme Mesafesi: 124 saat - 596 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Ardahan Hakkari Arası Kaç Km?

Ardahan - Hakkari arası 640 kilometre'dir.


Ardahan Hakkari Arabayla Kaç Saat?

Ardahan Hakkari arası araba ile 8 saat 15 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Ardahan Hakkari Arası Arabam Kaç Yakar?

Ardahan Hakkari arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 640 kilometre mesafede 41.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1498 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 35.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1373 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 590 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Ardahan Hakkari Otobüsle Kaç Saat?

Ardahan Hakkari arası otobüs ile 10 saat 35 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Ardahan ile Hakkari Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan, Türkiye'nin kuzeydoğu kısmında, Gürcistan sınırı yakında yer alan bir kenttir. 1992'den bu yana Türkiye'nin ile Karadeniz ikliminin Kafkaslar üzerinde hakim olduğu Ardahan ilinin merkezidir. Türkiye'deki en küçük il merkezidir. Ardahan Merkez ilçesinin güneyinde Göle, kuzeyinde Hanak, doğusunda Çıldır ve batısında Artvin'in Şavşat ilçesi yer almaktadır. Ardahan'da; kışları soğuk, yazları ılık, her mevsim yağışlı olan nemli orta enlem iklimidir.

Hakkari konumu ve coğrafi yapısı itibarıyla pek çok medeniyete ev sahipligi yapmıştır.Ters lalesi ile ünlüdür. Hakkari ili balcılık alanında ülke geneline katkı sağlamaktadır.Türkiye'nin en güney doğusundadır. Yörenin %87,6 sı dağlık %10,3 ü platoluk %2,1 ovalıktır. Hakkari'de karasal iklim görülür. Yazlar kurak ve sıcak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -