Artvin Afyonkarahisar Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Artvin Afyonkarahisar arası kaç km, Artvin Afyonkarahisar arası kaç saat, Artvin Afyonkarahisar Uçakla Kaç Saat?, Artvin Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?, Artvin Afyonkarahisar Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Artvin Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar? ile Artvin Afyonkarahisar arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Artvin - Afyonkarahisar Arası

Araba Süresi: 15 saat 27 dakika 
Araba Mesafesi: 1231 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1231 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 35 dakika 
Yürüme Mesafesi: 257 saat - 1.236 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Artvin Afyonkarahisar Arası Kaç Km?

Artvin - Afyonkarahisar arası 1231 kilometre'dir.


Artvin Afyonkarahisar Arabayla Kaç Saat?

Artvin Afyonkarahisar arası araba ile 15 saat 27 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Artvin Afyonkarahisar Arası Arabam Kaç Yakar?

Artvin Afyonkarahisar arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1231 kilometre mesafede 80.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2881 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 67.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2641 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1134 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Artvin Afyonkarahisar Otobüsle Kaç Saat?

Artvin Afyonkarahisar arası otobüs ile 19 saat 35 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Artvin ile Afyonkarahisar Hakkında Genel Bilgiler

Artvin Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin doğu ucunda bulunan bir şehirdir ve Artvin ilinin merkezidir. Artvin, Orta Çağ'da Gürcistan'ın bölgelerinden biri olan Klarceti'deki yerleşmelerden biriydi. Önemli yolların geçtiği bir kavşakta yer alıyordu. Bir yandan Erzurum, Bayburt, Ardahan ve Ardanuç'a, diğer yandan Batum ve Hopa'ya açılıyordu. Şehir ayrıca Çoruh Havzası'nda Artvin ile Batum arasındaki su yoluyla taşımacılığın iskelelerinden biriydi. İklim tüm yıl boyunca yağışlıdır ve kışları ılık, her mevsim bol yağışlı bir iklim hüküm sürmektedir.

Afyonkarahisar veya eski ve halk arasındaki ismiyle Afyon, aynı isimli ilin merkezidir. Mermercilik ve gıda sektöründe Türkiye içinde ve dışında isim yapmıştır. Şehrin Afyon olan ismi, 2005 yılında Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir. Termal Turizm Alanı olarak ilan edilmiştir. Kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak bir step iklimi görülür.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -