Balıkesir Adana Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Adana arası kaç km, Balıkesir Adana arası kaç saat, Balıkesir Adana Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Adana Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Adana Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Adana Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Adana arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Adana Arası

Araba Süresi: 10 saat 57 dakika 
Araba Mesafesi: 1023 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 25 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1023 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 177 saat - 861 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 12 

Balıkesir Adana Arası Kaç Km?

Balıkesir - Adana arası 1023 kilometre'dir.


Balıkesir Adana Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Adana arası araba ile 10 saat 57 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Adana Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Adana arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1023 kilometre mesafede 66.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1530 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 56.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1182 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 507 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Adana Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Adana arası otobüs ile 14 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Adana Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Adana arası uçak ile 1 saat 25 dakika sürer.


Balıkesir ile Adana Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Adana, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. İlin yüzölçümü 13.844 km2dir. Adana'nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova'nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 6,33 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -