Balıkesir Aksaray Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Aksaray arası kaç km, Balıkesir Aksaray arası kaç saat, Balıkesir Aksaray Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Aksaray Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Aksaray Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Aksaray Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Aksaray arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Aksaray Arası

Araba Süresi: 7 saat 31 dakika 
Araba Mesafesi: 696 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 696 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 5 dakika 
Yürüme Mesafesi: 132 saat - 644 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 11 

Balıkesir Aksaray Arası Kaç Km?

Balıkesir - Aksaray arası 696 kilometre'dir.


Balıkesir Aksaray Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Aksaray arası araba ile 7 saat 31 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Aksaray Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Aksaray arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 696 kilometre mesafede 45.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1041 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 38.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 804 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 345 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Aksaray Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Aksaray arası otobüs ile 12 saat 5 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Aksaray Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Aksaray, Aksaray ilinin merkez ilçesi ile aynı ada sahip şehirdir.Aksaray'ın tarihi antik dönemlere kadar uzanmaktadır. Hititler devrinde Garsaura adıyla anılan yerleşim, son Kapadokya kralı Archelaos tarafından yeniden inşa edildi.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -