Balıkesir Ankara Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Ankara arası kaç km, Balıkesir Ankara arası kaç saat, Balıkesir Ankara Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Ankara Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Ankara Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Ankara Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Ankara arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Ankara Arası

Araba Süresi: 5 saat 38 dakika 
Araba Mesafesi: 536 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 5 dakika 
Otobüs Mesafesi: 536 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 25 dakika 
Yürüme Mesafesi: 105 saat - 513 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 46 

Balıkesir Ankara Arası Kaç Km?

Balıkesir - Ankara arası 536 kilometre'dir.


Balıkesir Ankara Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Ankara arası araba ile 5 saat 38 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Ankara Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Ankara arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 536 kilometre mesafede 34.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 802 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 29.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 620 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 266 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Ankara Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Ankara arası otobüs ile 8 saat 25 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Ankara Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Ankara arası uçak ile 1 saat 5 dakika sürer.


Balıkesir ile Ankara Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Ankara Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. Nüfuslarına göre şehirler listesinde belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre dünyada ise elli yedinci sırada yer almaktadır. Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak Konya ve Sivas'tan sonra, Türkiye'nin en büyük üçüncü ilidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -