Balıkesir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Aydın arası kaç km, Balıkesir Aydın arası kaç saat, Balıkesir Aydın Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Aydın Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Aydın Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Aydın Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Aydın arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Aydın Arası

Araba Süresi: 4 saat 6 dakika 
Araba Mesafesi: 371 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 371 kilometre 
Otobüs Süresi: 4 saat 55 dakika 
Yürüme Mesafesi: 57 saat - 269 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 105 

Balıkesir Aydın Arası Kaç Km?

Balıkesir - Aydın arası 371 kilometre'dir.


Balıkesir Aydın Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Aydın arası araba ile 4 saat 6 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Aydın Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Aydın arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 371 kilometre mesafede 24.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 555 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 20.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 429 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 184 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Aydın Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Aydın arası otobüs ile 4 saat 55 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Aydın Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Aydın, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirminci şehridir. Ege Bölgesi'nde yer alan, turizm ve tarım açısından en gelişmiş illerdendir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -