Balıkesir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Batman arası kaç km, Balıkesir Batman arası kaç saat, Balıkesir Batman Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Batman Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Batman Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Batman Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Batman arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Batman Arası

Araba Süresi: 16 saat 33 dakika 
Araba Mesafesi: 1594 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 55 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1594 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 5 dakika 
Yürüme Mesafesi: 293 saat - 1.428 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 3 

Balıkesir Batman Arası Kaç Km?

Balıkesir - Batman arası 1594 kilometre'dir.


Balıkesir Batman Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Batman arası araba ile 16 saat 33 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Batman Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Batman arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1594 kilometre mesafede 103.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2384 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 87.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1842 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 790 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Batman Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Batman arası otobüs ile 23 saat 5 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Batman Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Batman arası uçak ile 1 saat 55 dakika sürer.


Balıkesir ile Batman Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -