Balıkesir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Bursa arası kaç km, Balıkesir Bursa arası kaç saat, Balıkesir Bursa Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Bursa Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Bursa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Bursa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Bursa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Bursa Arası

Araba Süresi: 1 saat 43 dakika 
Araba Mesafesi: 148 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 148 kilometre 
Otobüs Süresi: 2 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 29 saat - 141 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 211 

Balıkesir Bursa Arası Kaç Km?

Balıkesir - Bursa arası 148 kilometre'dir.


Balıkesir Bursa Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Bursa arası araba ile 1 saat 43 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Bursa Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Bursa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 148 kilometre mesafede 9.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 222 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 8.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 171 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 74 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Bursa Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Bursa arası otobüs ile 2 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Bursa Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Bursa Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dördüncü şehri. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, 40° batı boylam ve 29° kuzey enlem daireleri arasında yer alır. Eski adı Hüdavendigâr'dır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -