Balıkesir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Çanakkale arası kaç km, Balıkesir Çanakkale arası kaç saat, Balıkesir Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 2 saat 10 dakika 
Araba Mesafesi: 139 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 32 dakika 
Otobüs Mesafesi: 139 kilometre 
Otobüs Süresi: 3 saat 40 dakika 
Yürüme Mesafesi: 25 saat - 121 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 60 

Balıkesir Çanakkale Arası Kaç Km?

Balıkesir - Çanakkale arası 139 kilometre'dir.


Balıkesir Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Çanakkale arası araba ile 2 saat 10 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 139 kilometre mesafede 9.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 208 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 7.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 161 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 69 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Çanakkale arası otobüs ile 3 saat 40 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Çanakkale arası uçak ile 32 dakika sürer.


Balıkesir ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -