Balıkesir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Çorum arası kaç km, Balıkesir Çorum arası kaç saat, Balıkesir Çorum Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Çorum Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Çorum Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Çorum Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Çorum arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Çorum Arası

Araba Süresi: 8 saat 31 dakika 
Araba Mesafesi: 760 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 760 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 40 dakika 
Yürüme Mesafesi: 147 saat - 719 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

Balıkesir Çorum Arası Kaç Km?

Balıkesir - Çorum arası 760 kilometre'dir.


Balıkesir Çorum Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Çorum arası araba ile 8 saat 31 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Çorum Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Çorum arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 760 kilometre mesafede 49.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1137 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 41.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 878 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 377 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Çorum Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Çorum arası otobüs ile 12 saat 40 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Çorum Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Çorum, İç Orta Karadeniz Bölgesi'nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir. 2020 yılı itibarıyla 299.315 kişilik nüfusa sahiptir. Yerli halkı Türkmendir. Toprak sanayi ve makine imalat sanayi çok gelişmiştir. Orta Karadeniz Bölümü'nün iç kısmında yer almaktadır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -