Balıkesir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Erzurum arası kaç km, Balıkesir Erzurum arası kaç saat, Balıkesir Erzurum Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Erzurum Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Erzurum Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Erzurum Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Erzurum arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Erzurum Arası

Araba Süresi: 15 saat 14 dakika 
Araba Mesafesi: 1389 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 50 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1389 kilometre 
Otobüs Süresi: 22 saat 5 dakika 
Yürüme Mesafesi: 279 saat - 1.364 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

Balıkesir Erzurum Arası Kaç Km?

Balıkesir - Erzurum arası 1389 kilometre'dir.


Balıkesir Erzurum Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Erzurum arası araba ile 15 saat 14 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Erzurum Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Erzurum arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1389 kilometre mesafede 90.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2077 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 76.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1605 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 689 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Erzurum Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Erzurum arası otobüs ile 22 saat 5 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Erzurum arası uçak ile 1 saat 50 dakika sürer.


Balıkesir ile Erzurum Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Erzurum Ovası'nın güneydoğu kenarında, bu ova ile Palandöken dağının temas sahasında kurulmuş olan Erzurum şehri, 758.279 nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük üçüncü ilidir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -