Balıkesir Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Eskişehir arası kaç km, Balıkesir Eskişehir arası kaç saat, Balıkesir Eskişehir Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Eskişehir Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Eskişehir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Eskişehir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Eskişehir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Eskişehir Arası

Araba Süresi: 3 saat 20 dakika 
Araba Mesafesi: 300 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 50 dakika 
Otobüs Mesafesi: 300 kilometre 
Otobüs Süresi: 4 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 58 saat - 280 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 49 

Balıkesir Eskişehir Arası Kaç Km?

Balıkesir - Eskişehir arası 300 kilometre'dir.


Balıkesir Eskişehir Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Eskişehir arası araba ile 3 saat 20 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Eskişehir Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Eskişehir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 300 kilometre mesafede 19.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 449 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 16.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 347 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 149 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Eskişehir Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Eskişehir arası otobüs ile 4 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Eskişehir Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Eskişehir arası uçak ile 50 dakika sürer.


Balıkesir ile Eskişehir Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Eskişehir, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi beşinci şehridir. Ayrıca nüfus bakımından Ankara, Konya, Kayseri'den sonra İç Anadolu bölgesinin en büyük 4. ilidir. 1993 yılında çıkarılan kanunla Büyükşehir Belediyesi olmuştur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -