Balıkesir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Gaziantep arası kaç km, Balıkesir Gaziantep arası kaç saat, Balıkesir Gaziantep Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Gaziantep Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Gaziantep Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Gaziantep Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Gaziantep arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Gaziantep Arası

Araba Süresi: 12 saat 1 dakika 
Araba Mesafesi: 1178 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1178 kilometre 
Otobüs Süresi: 17 saat 40 dakika 
Yürüme Mesafesi: 218 saat - 1.061 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 7 

Balıkesir Gaziantep Arası Kaç Km?

Balıkesir - Gaziantep arası 1178 kilometre'dir.


Balıkesir Gaziantep Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Gaziantep arası araba ile 12 saat 1 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Gaziantep Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Gaziantep arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1178 kilometre mesafede 76.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1762 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 64.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1361 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 584 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Gaziantep Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Gaziantep arası otobüs ile 17 saat 40 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Gaziantep Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Gaziantep arası uçak ile 1 saat 40 dakika sürer.


Balıkesir ile Gaziantep Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -