Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Gümüşhane arası kaç km, Balıkesir Gümüşhane arası kaç saat, Balıkesir Gümüşhane Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Gümüşhane Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Gümüşhane Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Gümüşhane Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Gümüşhane arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Gümüşhane Arası

Araba Süresi: 13 saat 32 dakika 
Araba Mesafesi: 1202 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1202 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 240 saat - 1.169 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç Km?

Balıkesir - Gümüşhane arası 1202 kilometre'dir.


Balıkesir Gümüşhane Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Gümüşhane arası araba ile 13 saat 32 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Gümüşhane Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Gümüşhane arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1202 kilometre mesafede 78.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1797 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 66.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1389 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 596 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Gümüşhane Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Gümüşhane arası otobüs ile 16 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Gümüşhane Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Gümüşhane, Gümüşhane ilinin aynı isimli merkez ilçesi olan yönetsel birimdir.Şehir ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden almıştır. Bizans döneminde şehrin bulunduğu bölge Haldia (Chaldia) isimleri ile bilinmektedir. 17. yüzyıldan itibaren Osmanlı kaynaklarında yerleşim Gümüşhane olarak adlandırılmaya başlanmıştır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -