Balıkesir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Hatay arası kaç km, Balıkesir Hatay arası kaç saat, Balıkesir Hatay Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Hatay Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Hatay Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Hatay Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Hatay arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Hatay Arası

Araba Süresi: 11 saat 55 dakika 
Araba Mesafesi: 1132 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 30 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1132 kilometre 
Otobüs Süresi: 18 saat  
Yürüme Mesafesi: 208 saat - 1.013 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Balıkesir Hatay Arası Kaç Km?

Balıkesir - Hatay arası 1132 kilometre'dir.


Balıkesir Hatay Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Hatay arası araba ile 11 saat 55 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Hatay Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Hatay arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1132 kilometre mesafede 73.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1693 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 62.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1308 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 562 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Hatay Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Hatay arası otobüs ile 18 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Hatay Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Hatay arası uçak ile 1 saat 30 dakika sürer.


Balıkesir ile Hatay Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Hatay, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde, Akdeniz'in doğu ucunda kıyıları olan bir ilidir.Hatay, 1930'larda ortaya atılmış bir yer adıdır. Osmanlı döneminde bugünkü Hatay'ın kapsadığı topraklar İskenderun veya Antakya olarak adlandırılıyordu.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -