Balıkesir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir İstanbul arası kaç km, Balıkesir İstanbul arası kaç saat, Balıkesir İstanbul Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir İstanbul Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir İstanbul Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir İstanbul Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir İstanbul arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - İstanbul Arası

Araba Süresi: 3 saat 50 dakika 
Araba Mesafesi: 282 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 5 dakika 
Otobüs Mesafesi: 282 kilometre 
Otobüs Süresi: 6 saat 
Yürüme Mesafesi: 22 saat 50 dakika - 213 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 234 

Balıkesir İstanbul Arası Kaç Km?

Balıkesir - İstanbul arası 282 kilometre'dir.


Balıkesir İstanbul Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir İstanbul arası araba ile 3 saat 50 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir İstanbul Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir İstanbul arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 282 kilometre mesafede 18.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 422 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 15.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 326 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 140 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir İstanbul Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir İstanbul arası otobüs ile 6 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir İstanbul Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir İstanbul arası uçak ile 1 saat 5 dakika sürer.


Balıkesir ile İstanbul Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

İstanbul, Türkiye'de Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alan şehir ve Türkiye'nin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -