Balıkesir Karabük Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Karabük arası kaç km, Balıkesir Karabük arası kaç saat, Balıkesir Karabük Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Karabük Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Karabük Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Karabük Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Karabük arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Karabük Arası

Araba Süresi: 6 saat 4 dakika 
Araba Mesafesi: 566 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 566 kilometre 
Otobüs Süresi: 9 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 114 saat - 550 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 10 

Balıkesir Karabük Arası Kaç Km?

Balıkesir - Karabük arası 566 kilometre'dir.


Balıkesir Karabük Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Karabük arası araba ile 6 saat 4 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Karabük Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Karabük arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 566 kilometre mesafede 36.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 847 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 31.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 654 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 281 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Karabük Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Karabük arası otobüs ile 9 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Karabük Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Karabük, Karabük ilinin merkez ilçesi. Karabük merkez olmasına rağmen, Safranbolu ilçesi tarihsel evleri sebebiyle ismini daha çok duyurmuştur. Bunun yanında Türkiye'nin ilk demir çelik fabrikasının bulunduğu Karabük merkezinde, bu fabrika sayesinde geniş bir iş sahası oluşturularak Karabük'ün gelişimi sağlanmıştır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -