Balıkesir Karaman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Karaman arası kaç km, Balıkesir Karaman arası kaç saat, Balıkesir Karaman Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Karaman Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Karaman Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Karaman Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Karaman arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Karaman Arası

Araba Süresi: 8 saat 14 dakika 
Araba Mesafesi: 662 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 662 kilometre 
Otobüs Süresi: 9 saat 
Yürüme Mesafesi: 129 saat - 630 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Balıkesir Karaman Arası Kaç Km?

Balıkesir - Karaman arası 662 kilometre'dir.


Balıkesir Karaman Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Karaman arası araba ile 8 saat 14 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Karaman Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Karaman arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 662 kilometre mesafede 43.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 990 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 36.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 765 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 329 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Karaman Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Karaman arası otobüs ile 9 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Karaman Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Karaman, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan aynı adlı ilin merkez ilçesi. Önemli bir ticaret, kültür ve sanat merkezidir. MÖ 8000'lerden itibaren yerleşilen Karaman ve yöresi; yer altı şehirleri, mağaralar ve inanç merkezlerine sahiptir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -