Balıkesir Kars Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Kars arası kaç km, Balıkesir Kars arası kaç saat, Balıkesir Kars Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Kars Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Kars Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Kars Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Kars arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Kars Arası

Araba Süresi: 17 saat 56 dakika 
Araba Mesafesi: 1594 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 2 saat 5 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1594 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 gün 1 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 320 saat - 1.564 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Balıkesir Kars Arası Kaç Km?

Balıkesir - Kars arası 1594 kilometre'dir.


Balıkesir Kars Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Kars arası araba ile 17 saat 56 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Kars Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Kars arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1594 kilometre mesafede 103.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2384 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 87.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1842 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 790 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Kars Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Kars arası otobüs ile 1 gün 1 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Kars Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Kars arası uçak ile 2 saat 5 dakika sürer.


Balıkesir ile Kars Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Kars, Kars ilinin merkez ilçesidir. Türkiye'nin rakımı en yüksek il merkezlerinden biri olan, köyleri ile birlikte nüfusu 100 bini aşan şehirlerinden biridir. Merkez ilçeye bağlı, 23 mahalle ve 72 köy bulunmaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -