Balıkesir Kastamonu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Kastamonu arası kaç km, Balıkesir Kastamonu arası kaç saat, Balıkesir Kastamonu Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Kastamonu Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Kastamonu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Kastamonu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Kastamonu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Kastamonu Arası

Araba Süresi: 7 saat 
Araba Mesafesi: 670 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 15 dakika 
Otobüs Mesafesi: 670 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 25 dakika 
Yürüme Mesafesi: 134 saat - 643 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 8 

Balıkesir Kastamonu Arası Kaç Km?

Balıkesir - Kastamonu arası 670 kilometre'dir.


Balıkesir Kastamonu Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Kastamonu arası araba ile 7 saat sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Kastamonu Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Kastamonu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 670 kilometre mesafede 43.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1002 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 36.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 774 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 333 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Kastamonu Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Kastamonu arası otobüs ile 11 saat 25 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Kastamonu arası uçak ile 1 saat 15 dakika sürer.


Balıkesir ile Kastamonu Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Kastamonu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Kastamonu ilinin merkez şehridir. Gökırmak'ın bir kolu olan Karaçomak Deresi vadisinde kurulu bulunan şehrin denizden yüksekliği 774 metredir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -