Balıkesir Kayseri Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Kayseri arası kaç km, Balıkesir Kayseri arası kaç saat, Balıkesir Kayseri Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Kayseri Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Kayseri Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Kayseri Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Kayseri arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Kayseri Arası

Araba Süresi: 8 saat 50 dakika 
Araba Mesafesi: 816 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 20 dakika 
Otobüs Mesafesi: 816 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 35 dakika 
Yürüme Mesafesi: 159 saat - 777 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 7 

Balıkesir Kayseri Arası Kaç Km?

Balıkesir - Kayseri arası 816 kilometre'dir.


Balıkesir Kayseri Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Kayseri arası araba ile 8 saat 50 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Kayseri Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Kayseri arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 816 kilometre mesafede 53.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1220 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 44.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 943 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 405 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Kayseri Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Kayseri arası otobüs ile 14 saat 35 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Kayseri arası uçak ile 1 saat 20 dakika sürer.


Balıkesir ile Kayseri Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Kayseri, Türkiye'nin bir ilidir.Türkiye'nin toplam nüfus bakımından en kalabalık 14. şehri olup yüzölçümü olarak Türkiye'nin en büyük 8. ilidir. İç Anadolu’nun büyük ticaret ve sanayi merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -