Balıkesir Kırklareli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Kırklareli arası kaç km, Balıkesir Kırklareli arası kaç saat, Balıkesir Kırklareli Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Kırklareli Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Kırklareli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Kırklareli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Kırklareli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Kırklareli Arası

Araba Süresi: 5 saat 3 dakika 
Araba Mesafesi: 297 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 297 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 42 saat - 284 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Balıkesir Kırklareli Arası Kaç Km?

Balıkesir - Kırklareli arası 297 kilometre'dir.


Balıkesir Kırklareli Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Kırklareli arası araba ile 5 saat 3 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Kırklareli Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Kırklareli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 297 kilometre mesafede 19.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 445 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 16.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 344 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 148 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Kırklareli Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Kırklareli arası otobüs ile 8 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Kırklareli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -