Balıkesir Kocaeli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Kocaeli arası kaç km, Balıkesir Kocaeli arası kaç saat, Balıkesir Kocaeli Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Kocaeli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Kocaeli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Kocaeli Arası

Araba Süresi: 2 saat 46 dakika 
Araba Mesafesi: 264 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 
Otobüs Mesafesi: 264 kilometre 
Otobüs Süresi: 4 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 58 saat - 279 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 43 

Balıkesir Kocaeli Arası Kaç Km?

Balıkesir - Kocaeli arası 264 kilometre'dir.


Balıkesir Kocaeli Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Kocaeli arası araba ile 2 saat 46 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Kocaeli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 264 kilometre mesafede 17.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 395 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 14.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 305 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 131 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Kocaeli arası otobüs ile 4 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Kocaeli arası uçak ile 1 saat sürer.


Balıkesir ile Kocaeli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -