Balıkesir Konya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Konya arası kaç km, Balıkesir Konya arası kaç saat, Balıkesir Konya Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Konya Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Konya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Konya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Konya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Konya Arası

Araba Süresi: 6 saat 54 dakika 
Araba Mesafesi: 551 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 15 dakika 
Otobüs Mesafesi: 551 kilometre 
Otobüs Süresi: 10 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 108 saat - 526 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 7 

Balıkesir Konya Arası Kaç Km?

Balıkesir - Konya arası 551 kilometre'dir.


Balıkesir Konya Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Konya arası araba ile 6 saat 54 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Konya Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Konya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 551 kilometre mesafede 35.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 824 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 30.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 637 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 274 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Konya Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Konya arası otobüs ile 10 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Konya Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Konya arası uçak ile 1 saat 15 dakika sürer.


Balıkesir ile Konya Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Konya, Türkiye'nin yüzölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık altıncı şehridir. 31 ilçeden oluşur.1875'te kurulan Konya Belediyesi, 1987'de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince "büyükşehir" statüsüne kavuşmuş olup 1989'dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -