Balıkesir Kütahya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Kütahya arası kaç km, Balıkesir Kütahya arası kaç saat, Balıkesir Kütahya Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Kütahya Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Kütahya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Kütahya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Kütahya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Kütahya Arası

Araba Süresi: 2 saat 51 dakika 
Araba Mesafesi: 210 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 210 kilometre 
Otobüs Süresi: 5 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 42 saat - 202 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 6 

Balıkesir Kütahya Arası Kaç Km?

Balıkesir - Kütahya arası 210 kilometre'dir.


Balıkesir Kütahya Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Kütahya arası araba ile 2 saat 51 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Kütahya Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Kütahya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 210 kilometre mesafede 13.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 314 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 11.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 243 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 105 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Kütahya Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Kütahya arası otobüs ile 5 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Kütahya Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Kütahya arası uçak ile 40 dakika sürer.


Balıkesir ile Kütahya Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Kütahya, Ege Bölgesi'nde yer alan Kütahya ilinin merkezi şehirdir. Kütahya bölgesi, kuzey ve batıdaki yüksek dağ sırtlarında doruğa ulaşan tarım arazileri ile geniş bir yamaç alanına sahiptir. Kentin Yunanca adı Kotyaion, Roma dönemindeki adı ise Cotyaeum'dur.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -