Balıkesir Manisa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Manisa arası kaç km, Balıkesir Manisa arası kaç saat, Balıkesir Manisa Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Manisa Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Manisa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Manisa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Manisa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Manisa Arası

Araba Süresi: 1 saat 49 dakika 
Araba Mesafesi: 125 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 125 kilometre 
Otobüs Süresi: 2 saat 5 dakika 
Yürüme Mesafesi: 26 saat - 123 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 224 

Balıkesir Manisa Arası Kaç Km?

Balıkesir - Manisa arası 125 kilometre'dir.


Balıkesir Manisa Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Manisa arası araba ile 1 saat 49 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Manisa Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Manisa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 125 kilometre mesafede 8.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 187 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 6.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 145 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 62 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Manisa Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Manisa arası otobüs ile 2 saat 5 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Manisa Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Tarihsel olarak Magnesia olarak bilinen Manisa, Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde büyük bir şehir ve Manisa ilinin idari merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -