Balıkesir Mardin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Mardin arası kaç km, Balıkesir Mardin arası kaç saat, Balıkesir Mardin Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Mardin Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Mardin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Mardin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Mardin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Mardin Arası

Araba Süresi: 15 saat 53 dakika 
Araba Mesafesi: 1521 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 55 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1521 kilometre 
Otobüs Süresi: 22 saat 
Yürüme Mesafesi: 283 saat - 1.379 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Balıkesir Mardin Arası Kaç Km?

Balıkesir - Mardin arası 1521 kilometre'dir.


Balıkesir Mardin Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Mardin arası araba ile 15 saat 53 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Mardin Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Mardin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1521 kilometre mesafede 98.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2274 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 83.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1757 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 754 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Mardin Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Mardin arası otobüs ile 22 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Mardin Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Mardin arası uçak ile 1 saat 55 dakika sürer.


Balıkesir ile Mardin Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Mardin, Türkiye'nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -