Balıkesir Mersin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Mersin arası kaç km, Balıkesir Mersin arası kaç saat, Balıkesir Mersin Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Mersin Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Mersin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Mersin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Mersin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Mersin Arası

Araba Süresi: 10 saat 4 dakika 
Araba Mesafesi: 974 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 974 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat  
Yürüme Mesafesi: 163 saat - 792 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

Balıkesir Mersin Arası Kaç Km?

Balıkesir - Mersin arası 974 kilometre'dir.


Balıkesir Mersin Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Mersin arası araba ile 10 saat 4 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Mersin Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Mersin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 974 kilometre mesafede 63.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1457 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 53.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1125 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 483 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Mersin Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Mersin arası otobüs ile 16 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Mersin Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Mersin, Türkiye'nin bir ilidir. Dördü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır. Mersin Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye'nin en büyük limanları arasındadır. Şehirde turizm, sanayi, denizcilik gelişmiştir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -