Balıkesir Nevşehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Nevşehir arası kaç km, Balıkesir Nevşehir arası kaç saat, Balıkesir Nevşehir Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Nevşehir Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Nevşehir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Nevşehir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Nevşehir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Nevşehir Arası

Araba Süresi: 8 saat 5 dakika 
Araba Mesafesi: 742 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 15 dakika 
Otobüs Mesafesi: 742 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 144 saat - 704 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 3 

Balıkesir Nevşehir Arası Kaç Km?

Balıkesir - Nevşehir arası 742 kilometre'dir.


Balıkesir Nevşehir Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Nevşehir arası araba ile 8 saat 5 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Nevşehir Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Nevşehir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 742 kilometre mesafede 48.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1110 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 40.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 858 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 368 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Nevşehir Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Nevşehir arası otobüs ile 14 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Nevşehir Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Nevşehir arası uçak ile 1 saat 15 dakika sürer.


Balıkesir ile Nevşehir Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Nevşehir, Nevşehir ilinin merkezi olan şehirdir. Antik İsmi Nissa'dır. Selçuklu döneminde fethedilip ismi Muşkara olmuştur.Lale Devri'nin ünlü sadrazamı Damat İbrahim Paşa burada doğmuş ve döneminde şehri imar edip hanlar, camiler, hamamlar gibi yapıların inşasına öncülük ederek bölgenin kalkınmasında önemli bir etkide bulunmuştur. Adını değiştirerek Farsçada "Yeni Şehir" anlamına gelen Nevşehir adını vermiştir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -