Balıkesir Niğde Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Niğde arası kaç km, Balıkesir Niğde arası kaç saat, Balıkesir Niğde Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Niğde Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Niğde Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Niğde Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Niğde arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Niğde Arası

Araba Süresi: 8 saat 10 dakika 
Araba Mesafesi: 778 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 778 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 10 dakika 
Yürüme Mesafesi: 148 saat - 718 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Balıkesir Niğde Arası Kaç Km?

Balıkesir - Niğde arası 778 kilometre'dir.


Balıkesir Niğde Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Niğde arası araba ile 8 saat 10 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Niğde Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Niğde arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 778 kilometre mesafede 50.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1164 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 42.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 899 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 386 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Niğde Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Niğde arası otobüs ile 12 saat 10 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Niğde Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Niğde, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde 1.299 m yükseklikte Niğde ilinin merkezi olan ilçedir. Niğde'nin en eski adının Nahita ya da Nakita olduğu öne sürülmektedir. Bu ada ilk kez İbn Bibi'de rastlanmıştır.Yaklaşık 10.000 yıllık bir târihî geçmişe sahip olan Niğde’de yapılan arkeolojik araştırmalar, Paleolitik Çağ’a değin uzanan buluntular vermiştir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -