Balıkesir Ordu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Ordu arası kaç km, Balıkesir Ordu arası kaç saat, Balıkesir Ordu Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Ordu Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Ordu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Ordu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Ordu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Ordu Arası

Araba Süresi: 11 saat 55 dakika 
Araba Mesafesi: 1015 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 35 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1015 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 55 dakika 
Yürüme Mesafesi: 204 saat - 992 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 5 

Balıkesir Ordu Arası Kaç Km?

Balıkesir - Ordu arası 1015 kilometre'dir.


Balıkesir Ordu Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Ordu arası araba ile 11 saat 55 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Ordu Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Ordu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1015 kilometre mesafede 66.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1518 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 55.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1173 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 504 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Ordu Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Ordu arası otobüs ile 16 saat 55 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Ordu Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Ordu arası uçak ile 1 saat 35 dakika sürer.


Balıkesir ile Ordu Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Ordu, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehridir. Karadeniz Bölgesinde Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Ancak yeni oluşturulan ve bölgesel karışıklıkları ortadan kaldırmak için düzenlenen yeni bölgesel istatistiki düzenlemelerde Ordu ilinin tamamı Doğu Karadeniz topraklarında kaldı.Osmanlı döneminde, 1920 yılında, bağlı olduğu Trabzon vilayetinden ayrılmış, 4 Nisan 1920 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -