Balıkesir Osmaniye Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Osmaniye arası kaç km, Balıkesir Osmaniye arası kaç saat, Balıkesir Osmaniye Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Osmaniye Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Osmaniye Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Osmaniye Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Osmaniye arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Osmaniye Arası

Araba Süresi: 10 saat 51 dakika 
Araba Mesafesi: 1053 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1053 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 192 saat - 937 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 9 

Balıkesir Osmaniye Arası Kaç Km?

Balıkesir - Osmaniye arası 1053 kilometre'dir.


Balıkesir Osmaniye Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Osmaniye arası araba ile 10 saat 51 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Osmaniye Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Osmaniye arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1053 kilometre mesafede 68.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1575 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 57.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1217 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 522 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Osmaniye Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Osmaniye arası otobüs ile 16 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Osmaniye Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Osmaniye, Türkiye'nin Osmaniye ilinde yer alan bir şehir ve aynı ilin merkez ilçesidir.Çukurova ilk çağlardan itibaren çeşitli uygarlıklara (Hitit, Pers, Roma) beşiklik yapmıştır. Coğrafi ve stratejik konumu itibarıyla yerleşmeye müsait olan Osmaniye, Doğu Anadolu'nun giriş kapısı durumundadır. Orta Doğu ülkeleri ile bağlantı sağlayan yol üzerindedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -