Balıkesir Sakarya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Sakarya arası kaç km, Balıkesir Sakarya arası kaç saat, Balıkesir Sakarya Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Sakarya Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Sakarya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Sakarya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Sakarya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Sakarya Arası

Araba Süresi: 3 saat 7 dakika 
Araba Mesafesi: 313 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 313 kilometre 
Otobüs Süresi: 5 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 62 saat - 299 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 41 

Balıkesir Sakarya Arası Kaç Km?

Balıkesir - Sakarya arası 313 kilometre'dir.


Balıkesir Sakarya Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Sakarya arası araba ile 3 saat 7 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Sakarya Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Sakarya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 313 kilometre mesafede 20.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 468 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 17.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 362 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 156 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Sakarya Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Sakarya arası otobüs ile 5 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Sakarya Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Sakarya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi ikinci şehri. Aynı zamanda 2021 yılında Danimarka'da aldığı ödül ile bisiklet şehri unvanını kazanmıştır.Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alır.Sakarya ekonomisinde tarımın önemli bir yeri vardır. Hendek, Karasu ve Kocaali ilçelerinde fındık yetiştiriciliği mevcuttur.Ayrıca mısır tarımı da yapılmaktadır. Sakarya'da sanayi son zamanlarda gelişmeye başlamıştır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -