Balıkesir Samsun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Samsun arası kaç km, Balıkesir Samsun arası kaç saat, Balıkesir Samsun Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Samsun Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Samsun Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Samsun Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Samsun arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Samsun Arası

Araba Süresi: 9 saat 36 dakika 
Araba Mesafesi: 893 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 25 dakika 
Otobüs Mesafesi: 893 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 180 saat - 871 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 6 

Balıkesir Samsun Arası Kaç Km?

Balıkesir - Samsun arası 893 kilometre'dir.


Balıkesir Samsun Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Samsun arası araba ile 9 saat 36 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Samsun Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Samsun arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 893 kilometre mesafede 58.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1336 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 49.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1032 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 443 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Samsun Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Samsun arası otobüs ile 14 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Samsun Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Samsun arası uçak ile 1 saat 25 dakika sürer.


Balıkesir ile Samsun Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Samsun, Türkiye'nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biridir. Karadeniz Bölgesi'ndeki Orta Karadeniz Bölümü'nde, Türkiye coğrafyasının en kuzeyinde merkezî bir noktada yer alır.Karadeniz Bölgesi'nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açılarından en gelişmiş şehri olan Samsun kalkınmada birinci derecede öncelikli yörelerden biridir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -