Balıkesir Şanlıurfa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Şanlıurfa arası kaç km, Balıkesir Şanlıurfa arası kaç saat, Balıkesir Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Şanlıurfa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Şanlıurfa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Şanlıurfa Arası

Araba Süresi: 13 saat 8 dakika 
Araba Mesafesi: 1320 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 45 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1320 kilometre 
Otobüs Süresi: 20 saat 50 dakika 
Yürüme Mesafesi: 246 saat - 1.201 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 5 

Balıkesir Şanlıurfa Arası Kaç Km?

Balıkesir - Şanlıurfa arası 1320 kilometre'dir.


Balıkesir Şanlıurfa Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Şanlıurfa arası araba ile 13 saat 8 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Şanlıurfa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1320 kilometre mesafede 85.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1974 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 72.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1525 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 655 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Şanlıurfa arası otobüs ile 20 saat 50 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Şanlıurfa arası uçak ile 1 saat 45 dakika sürer.


Balıkesir ile Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Şanlıurfa, halk arasındaki kısa adıyla Urfa veya eski çağlarda bilinen adıyla Edessa, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehridir.Şehrin yaklaşık 12 km kuzeydoğusunda, MÖ 10.000 yılına ait olduğu düşünülen ve dünyanın bilinen en eski tapınağı olan Göbeklitepe bulunmaktadır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -