Balıkesir Sivas Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Sivas arası kaç km, Balıkesir Sivas arası kaç saat, Balıkesir Sivas Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Sivas Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Sivas Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Sivas Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Sivas arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Sivas Arası

Araba Süresi: 10 saat 54 dakika 
Araba Mesafesi: 1010 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 30 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1010 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 196 saat - 954 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 6 

Balıkesir Sivas Arası Kaç Km?

Balıkesir - Sivas arası 1010 kilometre'dir.


Balıkesir Sivas Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Sivas arası araba ile 10 saat 54 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Sivas Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Sivas arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1010 kilometre mesafede 65.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1510 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 55.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1167 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 501 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Sivas Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Sivas arası otobüs ile 15 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Sivas Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Sivas arası uçak ile 1 saat 30 dakika sürer.


Balıkesir ile Sivas Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Sivas ilinin merkez ilçesi ve bölgenin en eski ve önemli kentlerinden biridir.Kazı ve araştırmalarda ele geçen buluntular, yörede ilk yerleşimin Cilalı Taş Devri'ne (M.Ö. 8000-5500) uzandığını göstermektedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -