Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Tekirdağ arası kaç km, Balıkesir Tekirdağ arası kaç saat, Balıkesir Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Tekirdağ Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Tekirdağ arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Tekirdağ Arası

Araba Süresi: 4 saat 10 dakika 
Araba Mesafesi: 226 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 45 dakika 
Otobüs Mesafesi: 226 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 33 saat - 217 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 9 

Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç Km?

Balıkesir - Tekirdağ arası 226 kilometre'dir.


Balıkesir Tekirdağ Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Tekirdağ arası araba ile 4 saat 10 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Tekirdağ arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 226 kilometre mesafede 14.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 338 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 12.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 262 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 113 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Tekirdağ arası otobüs ile 7 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Tekirdağ arası uçak ile 45 dakika sürer.


Balıkesir ile Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Tekirdağ, Marmara Denizi'nin kuzey kıyısında, Avrupa Türkiye'nin Trakya kesiminde bir ildir. Başkentinin adı da Tekirdağ'dır.Tekirdağ ilçesi tarım ürünleri limanına sahip bir ticaret merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -