Balıkesir Trabzon Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Trabzon arası kaç km, Balıkesir Trabzon arası kaç saat, Balıkesir Trabzon Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Trabzon Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Trabzon Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Trabzon Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Trabzon arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Trabzon Arası

Araba Süresi: 14 saat 44 dakika 
Araba Mesafesi: 1296 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 45 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1296 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 50 dakika 
Yürüme Mesafesi: 255 saat - 1.238 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

Balıkesir Trabzon Arası Kaç Km?

Balıkesir - Trabzon arası 1296 kilometre'dir.


Balıkesir Trabzon Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Trabzon arası araba ile 14 saat 44 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Trabzon Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Trabzon arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1296 kilometre mesafede 84.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1938 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 71.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1497 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 643 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Trabzon Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Trabzon arası otobüs ile 19 saat 50 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Trabzon Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Trabzon arası uçak ile 1 saat 45 dakika sürer.


Balıkesir ile Trabzon Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Trabzon Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi yedinci şehridir. Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan ilin Karadeniz'e kıyısı bulunur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -