Balıkesir Uşak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Uşak arası kaç km, Balıkesir Uşak arası kaç saat, Balıkesir Uşak Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Uşak Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Uşak Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Uşak Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Uşak arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Uşak Arası

Araba Süresi: 3 saat 22 dakika 
Araba Mesafesi: 273 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 273 kilometre 
Otobüs Süresi: 5 saat 1 dakika 
Yürüme Mesafesi: 47 saat - 224 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Balıkesir Uşak Arası Kaç Km?

Balıkesir - Uşak arası 273 kilometre'dir.


Balıkesir Uşak Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Uşak arası araba ile 3 saat 22 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Uşak Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Uşak arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 273 kilometre mesafede 17.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 409 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 15.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 316 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 136 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Uşak Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Uşak arası otobüs ile 5 saat 1 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Uşak Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Uşak arası uçak ile 40 dakika sürer.


Balıkesir ile Uşak Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Uşak, Ege Bölgesi üzerinde yer alan Uşak ilinin merkez şehridir.Antik dönemdeki adı "Temenothyrea" olan Uşak, İç Ege Bölgesinde Batı ve Orta Anadolu'yu birbirine bağlayan bölgede yer almaktadır. Uşak ve çevresinin MÖ 4000 yılından itibaren yerleşime açıldığı anlaşılmaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -