Balıkesir Van Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Van arası kaç km, Balıkesir Van arası kaç saat, Balıkesir Van Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Van Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Van Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Van Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Van arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Van Arası

Araba Süresi: 19 saat 40 dakika 
Araba Mesafesi: 1683 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 2 saat 5 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1683 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 gün 3 saat 
Yürüme Mesafesi: 316 saat - 1.611 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

Balıkesir Van Arası Kaç Km?

Balıkesir - Van arası 1683 kilometre'dir.


Balıkesir Van Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Van arası araba ile 19 saat 40 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Van Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Van arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1683 kilometre mesafede 109.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2517 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 92.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1944 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 835 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Van Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Van arası otobüs ile 1 gün 3 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Van Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Van arası uçak ile 2 saat 5 dakika sürer.


Balıkesir ile Van Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Van, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık on dokuzuncu şehri. Doğu Anadolu Bölgesi, Yukarı Murat-Van Bölümü'nde yer alır. Van ili nüfus bakımından bu bölgenin en büyük ilidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -