Balıkesir Yalova Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Yalova arası kaç km, Balıkesir Yalova arası kaç saat, Balıkesir Yalova Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Yalova Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Yalova Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Yalova Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Yalova arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Yalova Arası

Araba Süresi: 2 saat 16 dakika 
Araba Mesafesi: 206 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 206 kilometre 
Otobüs Süresi: 3 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 41 saat - 199 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 43 

Balıkesir Yalova Arası Kaç Km?

Balıkesir - Yalova arası 206 kilometre'dir.


Balıkesir Yalova Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Yalova arası araba ile 2 saat 16 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Yalova Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Yalova arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 206 kilometre mesafede 13.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 308 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 11.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 238 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 103 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Yalova Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Yalova arası otobüs ile 3 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Yalova Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Yalova, Yalova ilinin merkezi olan ilçedir. 6 Haziran 1995 tarihinde kurulan Yalova ilinin merkez ilçesi olmuştur. Armutlu Yarımadası'nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları'nın kuzey eteklerine kurulmuş olan Yalova, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -