Balıkesir Zonguldak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Zonguldak arası kaç km, Balıkesir Zonguldak arası kaç saat, Balıkesir Zonguldak Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Zonguldak Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Zonguldak Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Zonguldak Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Zonguldak arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Zonguldak Arası

Araba Süresi: 5 saat 49 dakika 
Araba Mesafesi: 489 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 
Otobüs Mesafesi: 489 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 55 dakika 
Yürüme Mesafesi: 97 saat - 466 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 13 

Balıkesir Zonguldak Arası Kaç Km?

Balıkesir - Zonguldak arası 489 kilometre'dir.


Balıkesir Zonguldak Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Zonguldak arası araba ile 5 saat 49 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Zonguldak Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Zonguldak arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 489 kilometre mesafede 31.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 732 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 26.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 565 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 243 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Zonguldak Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Zonguldak arası otobüs ile 8 saat 55 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Balıkesir Zonguldak arası uçak ile 1 saat sürer.


Balıkesir ile Zonguldak Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkez ilçesi ve aynı isme sahip şehri. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -