Batman Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Batman Çanakkale arası kaç km, Batman Çanakkale arası kaç saat, Batman Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Batman Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Batman Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Batman Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Batman Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Batman - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 19 saat 19 dakika 
Araba Mesafesi: 1698 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 2 saat 10 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1698 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 gün 3 saat 
Yürüme Mesafesi: 317 saat - 1.551 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Batman Çanakkale Arası Kaç Km?

Batman - Çanakkale arası 1698 kilometre'dir.


Batman Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Batman Çanakkale arası araba ile 19 saat 19 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Batman Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Batman Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1698 kilometre mesafede 110.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2340 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 93.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2055 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 882 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Batman Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Batman Çanakkale arası otobüs ile 1 gün 3 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Batman Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Batman Çanakkale arası uçak ile 2 saat 10 dakika sürer.


Batman ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı. Yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır. Çanakkale’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi hem Asya hem de Avrupa kıtasında topraklarının olması ve de yine kendi ismini taşıyan bir boğaz ile ikiye bölünmüş olmasıdır. Çanakkale bölgesinde yazlar ılık, nemli, kurak ve açık ve kışlar uzun, soğuk, yağışlı, rüzgarlı ve parçalı bulutludur.

arasi kac km

Batman İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -