Batman Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Batman Çanakkale arası kaç km, Batman Çanakkale arası kaç saat, Batman Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Batman Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Batman Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Batman Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Batman Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Batman - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 19 saat 19 dakika 
Araba Mesafesi: 1698 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 2 saat 10 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1698 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 gün 3 saat 
Yürüme Mesafesi: 317 saat - 1.551 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Batman Çanakkale Arası Kaç Km?

Batman - Çanakkale arası 1698 kilometre'dir.


Batman Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Batman Çanakkale arası araba ile 19 saat 19 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Batman Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Batman Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1698 kilometre mesafede 110.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 3974 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 93.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 3643 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1563 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Batman Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Batman Çanakkale arası otobüs ile 1 gün 3 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Batman Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Batman Çanakkale arası uçak ile 2 saat 10 dakika sürer.


Batman ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı. Yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır. Çanakkale’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi hem Asya hem de Avrupa kıtasında topraklarının olması ve de yine kendi ismini taşıyan bir boğaz ile ikiye bölünmüş olmasıdır. Çanakkale bölgesinde yazlar ılık, nemli, kurak ve açık ve kışlar uzun, soğuk, yağışlı, rüzgarlı ve parçalı bulutludur.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -