Batman Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Batman Diyarbakır arası kaç km, Batman Diyarbakır arası kaç saat, Batman Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?, Batman Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?, Batman Diyarbakır Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Batman Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar? ile Batman Diyarbakır arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Batman - Diyarbakır Arası

Araba Süresi: 1 saat 23 dakika 
Araba Mesafesi: 97,0 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 97,0 kilometre 
Otobüs Süresi: 2 saat 
Yürüme Mesafesi: 19 saat 23 dakika - 94,6 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 24 

Batman Diyarbakır Arası Kaç Km?

Batman - Diyarbakır arası 97,0 kilometre'dir.


Batman Diyarbakır Arabayla Kaç Saat?

Batman Diyarbakır arası araba ile 1 saat 23 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Batman Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar?

Batman Diyarbakır arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 97,0 kilometre mesafede 6.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 134 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 5.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 118 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 51 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Batman Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?

Batman Diyarbakır arası otobüs ile 2 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Batman ile Diyarbakır Hakkında Genel Bilgiler

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı. Yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin orta kısmında, El Cezire'nin kuzeyinde yer almaktadır. Doğuda Batman ve Muş, batıda Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, kuzeyde Elazığ ve Bingöl, güneyde ise Mardin illeri bulunmaktadır. Karasal iklimin hâkim olduğu şehirde yazlar son derece sıcak ve kurak geçer iken, kışlar ise soğuk, sert ve yağışlı geçer.

arasi kac km

Batman İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -