Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Batman Gaziantep arası kaç km, Batman Gaziantep arası kaç saat, Batman Gaziantep Uçakla Kaç Saat?, Batman Gaziantep Otobüsle Kaç Saat?, Batman Gaziantep Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Batman Gaziantep Arası Arabam Kaç Yakar? ile Batman Gaziantep arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Batman - Gaziantep Arası

Araba Süresi: 4 saat 42 dakika 
Araba Mesafesi: 403 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 
Otobüs Mesafesi: 403 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 80 saat - 393 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 63 

Batman Gaziantep Arası Kaç Km?

Batman - Gaziantep arası 403 kilometre'dir.


Batman Gaziantep Arabayla Kaç Saat?

Batman Gaziantep arası araba ile 4 saat 42 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Batman Gaziantep Arası Arabam Kaç Yakar?

Batman Gaziantep arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 403 kilometre mesafede 26.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 556 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 22.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 488 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 210 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Batman Gaziantep Otobüsle Kaç Saat?

Batman Gaziantep arası otobüs ile 7 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Batman Gaziantep Uçakla Kaç Saat?

Batman Gaziantep arası uçak ile 1 saat sürer.


Batman ile Gaziantep Hakkında Genel Bilgiler

Batman,Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Batman ili'nin merkez ilçesi olan şehirdir.Batman, Beşiri'ye bağlı bir köy iken, 2 Mart 1936'de 25 köyün bağlandığı bir nahiye (bucak) haline geldi. Raman Dağında petrolün çıkarılmaya başlanmasıyla büyük bir ekonomik değişim geçirmeye başlayan İluh'un gelişimine tren yolunun şehir merkezinden geçmesi de önemli katkı sağladı. Yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki kısa adıyla Antep Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu, şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri.Türkiye'nin önemli şehirlerinden Gaziantep; sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.İl merkezi, kuzeyde ve kuzeybatıda Kahramanmaraş, kuzeydoğuda Araban, doğuda Nizip, güneydoğuda Oğuzeli, güneyde Kilis, güneybatıda İslahiye ve batıda Nurdağı ile çevrilidir.Konumu sebebiyle Gaziantep'te Akdeniz iklimi ve Karasal iklim bir karışımı görülmektedir. İlin batısında Akdeniz iklimi, doğusunda ise Karasal iklim hakimdir.

arasi kac km

Batman İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -